כבר שמעת את עונה 1?

שלום, כיף שהגעת לפודקאסט שלנו מה קוראות האיילות? – הכתובת שלך לספרי ילדים ונוער. כאן נענה על המון שאלות בוערות כמו – איזה ספר לקרוא לילדה? ואיזו מתנה לקנות לאחיין? מה להחליף בספריה? מי הסופרת החמה ביותר? ומי המאייר הכי חתיך?

נאזין יחד למיה מקריאה בקולה הערב מהפיקצ׳רבוקס המרגשים ביותר, נדון בשאלות כמו ״האם ספר ילדים חייב סוף טוב?״, נתווכח על ז׳אנר, סגנון, חריזה ומצלול, ונשתדל לכתוב לך בשפה שמכבדת את כל המינים ואת כל רמות האיי-קיו.

מי אנחנו?

מיה מיטב, כותבת שירים וסיפורים לילדים ולנוער, אמא לשלושה, מתגוררת בתל-אביב.

הספרים של מיה סדרת "הבלוגר" לגילאי 9-13 אשר התקבלה בחום אצל הקהל הצעיר: "הבלוגר #1 – תעלומת הצופן הסודי" (נבחר השנה למצעד הספרים), ו-"הבלוגר #2 – תעלומת עדי נא" (הוצאת כתר 2018), הספר השלישי בסדרה יצא לקראת שבוע הספר 2019. "אמא, מה זה עושה?" (בהוצאת דני ספרים 2017, ספר לפעוטות שזכה בשבחי הביקורת), "אני רוצה את המוצץ שלי!" (יצא גם הוא בהוצאת דני ספרים, 2018). ועוד אחד בדרך.

גור אילני, סופר, יזם, חובב קפה ומפתח משחקים, גר בתל-אביב.

הספרים של גור "מונו הוא לא ארנב" (הוצאת טל-מאי וידיעות ספרים 2013, נבחר למצעד הספרים), ״גורה נמרה״ (מטר, 2014), ״מונו הוא לא יצירת אמנות״ (טל מאי, 2016, נבחר למצעד הספרים), ״מונו והשוד האיטלקי״ (טל-מאי, 2019)

אז בעצם למה לחכות? הנה הפרק הראשון.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר.